Marbella 2020

Her finner du vinterens kamper i Marbella der norske lag fra Eliteserien og Obos-ligaen deltar.
Baner og klokkeslett vil oppdateres så snart dette er klart. Oppdatert 20. januar

Winterschedule 2020 Marbella, Spain where Norwegian teams participate. Last update Jan. 20

 

Date Home team Away team Time Field
31.01.2020 Bodø Glimt vs Sparta Praha 16:00 Dama de Noche
02.02.2020 Malmø FF vs FC Krasnodar 16:00 Estadio Marbella
03.02.2020 Malmø FF (B) vs FC Krasnodar (B) 16:00 Marbella Football Centre
03.02.2020 Örebro SK vs FC Viktoria Plzen 16:00 Arroio Estepona
04.02.2020 AaB Fodbold vs Wuhan Zall FC 16:00 Santa Maria Polo
05.02.2020 AaB Fodbold (B) vs Europa FC 16:00 Santa Maria Polo
06.02.2020 Örebro SK vs La Balone 16:00 Estadio La Linea
06.02.2020 Malmø FF vs Sparta Praha 16:00 Marbella Football Centre
07.02.2020 Mjøndalen vs FC Krasnodar 16:00 La Quinta
08.02.2020 Kongsvinger vs FC Krasnodar (B) 12:00 Stadium Burgos Quintana
09.02.2020 Haugesund FK vs Dalian Yifang FC TBA
12.02.2020 Kongsvinger vs Molde 16:00 Marbella Football Centre
15.02.2020 AIK vs FC Rostov 16:00 La Quinta
16.02.2020 Molde vs FC Krasnodar 16:00 Stadium Marbella
18.02.2020 Vålerenga vs FC Lokomotiv Moscow 16:00 Marbella Football Centre
19.02.2020 Molde vs FC Rostov 16:00 La Quinta
19.02.2020 Raufoss vs FC Chayka 13:00 Dama de Noche
21.02.2020 Sarpsborg 08 vs Orenburg 16:00 Arroya Enmedio Pitch
22.02.2020 Strømsgodset vs Krylia Sovetov 12:00 Estadio Marbella
23.02.2020 Vålerenga vs FC Krasnodar (B) 12:00 Santa Maria Polo
24.02.2020 Sandefjord vs Vålerenga 16:00 Marbella Football Centre
25.02.2020 Strømmen vs Øygarden FK 15:00 Ayala Polo
26.02.2020 Sarpsborg 08 vs FC Torpedo Moscow 16:00 Dama de Noche
26.02.2020 KFUM Oslo vs Ham/Kam 13:00 Santa Maria Polo
27.02.2020 Strømsgodset vs Tromsø 14:00 Marbella Football Centre
27.02.2020 Lillestrøm vs Sandefjord 16:00 Dama de Noche
28.02.2020 Viking vs FC Chayka 16:00 La Quinta
28.02.2020 Norrby IF vs Øygarden FK 13:00 Dama de Noche
29.02.2020 Strømmen vs KFUM Oslo 16:00 Atalaya Pitch
01.03.2020 Tromsø vs Viking 16:00 Marbella Football Centre
01.03.2020 Jerv vs Ham/Kam 16:00 Stadium Marbella
03.03.2020 FC Honka vs Sandnes Ulf 15:00 Ayala Polo
03.03.2020 Åsane vs TBA
05.03.2020 Jerv vs Ull/Kisa 15:00 Santa Maria Polo
06.03.2020 Viking vs FC Honka 16:00 La Quinta
06.03.2020 Sandnes Ulf vs Åsane 13:00 Marbella Football Centre
08.03.2020 Ull/Kisa vs Ranheim 13:00 Dama de Noche
08.03.2020 Stabæk vs Haugesund FK 16:00 Marbella Football Centre
10.03.2020 Grorud vs IK Start 15:00 La Quinta
11.03.2020 Rosenborg vs TBA
11.03.2020 Stjørdals Blink vs Kristiansund 16:00 Marbella Football Centre
11.03.2020 Ranheim vs Aalesund 15:00 Dama de Noche
12.03.2020 Haugesund FK vs Molde 16:00 Marbella Football Centre
14.03.2020 IK Start vs Brann 13:00 La Quinta
14.03.2020 Kristiansund vs Sogndal 16:00 Arroya Enmedio Pitch
17.03.2020 Bodø Glimt vs TBA
18.03.2020 Start vs Sogndal 15:00 La Quinta
18.03.2020 Molde vs TBA
20.03.2020 Brann vs Bodø glimt 11:30 Stadium Marbella