/ Fly fra Værnes til verden!
På gruppereisene kan både enkeltpersoner og grupper melde seg på. Egen reiseleder fra Escape Travel er med på turene. Turene har ulikt innhold både når det gjelder utflukter og måltider, trykk på reisene under for å se mer informasjon.
Escape Travel arrangerer også mange spennende reiser med avreise fra andre steder i landet. På de fleste av disse turene kan vi tilby tilslutning fra Trondheim. Ønsker du tilbud om andre gruppereiser enn de du finner i reisekalenderen, ta kontakt med oss på e-post: trondheim@escape.no
Escape Travel er spesialister på elvecruise, temareiser verden over, aktive reiser, firmaturer, kor-og korpsreiser samt sportsreiser. I løpet av året arrangerer vi flere tema-/reisekvelder i Trondheim. Ta gjerne en titt på våre hjemmesider, gå inn i menyen og velg kundearrangement.
Vi har flyttet fra Hornemansgården, men er fortsatt representert i Trondheim med Anne Grøset. Ta gjerne kontakt på telefon 73 52 20 00 om du ønsker å gjøre en bestilling eller avtale et møte.
ESCAPE TRAVEL TRONDHEIM
Telefon: 73 52 20 00 (man-fre mellom kl 1000-1600)
Fax: 24 14 94 10
E-post: trondheim@escape.no